Development, inženýring, reality… obory, kde profesionální pomoc ušetří a ochrání miliony


Management developerských příležitostí - významným developerům i začínajícím subjektům pomáhám ve vynajití, posouzení, spočítání a získání developerské příležitosti včetně návazných služeb. Takto jsem pomohl k zajímavému projektu, například společnosti Imos Development.

Inženýrská činnost - podílím se poradenstvím nebo přímou inženýrskou činností na změnách územních plánů, získání územního rozhodnutí a stavebního povolení. Vašemu projektu pomohu i v náročných případech, jako jsem pomohl například brněnskému AZ Toweru.

Studie nemovitostí a zájmových území - pro investory i prodávající zajišťuji studie z hlediska územního plánu, potenciálu využití území a možností prodeje či nákupu.

Vyjednávání v realitních obchodech - méně zkušeným kupujícím i prodávajícím, ale také zkušeným partnerům, kteří nechtějí do obchodu vstupovat přímo, pomáhám v mediaci a zastupování při nákupu a prodeji nemovitostí.

Poradenství v developmentu - financování, výpočty, studie a vše, co jste chtěli o developmentu vědět a báli jste se zeptat.

Realitní poradenství - odhad výnosového potenciálu, návrh prodejní či nákupní strategie a dojednání obchodu. Zabývám se nemovitostmi řádově od 10 milionů CZK.